LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Çantat "Iphone" bëhen virale/ A do dilnit me një të tillë?

29 Tetor 2022, 14:05, Trending CNA

Çantat "Iphone" bëhen virale/ A do dilnit me një

Kur mendon se i ke parë të gjitha, interneti të prezanton me çantën iphone. Nuk keni nevojë për kasë telefoni dhe as një vend të veçantë për smartphone-in tuaj sepse kjo çantë ka menduar vetë për të gjitha!

Kemi parë pakësimin e çantave vitet e fundit, por dizajnerët po bëhen edhe më konciz me krijimet e tyre. Le ta pranojmë, ne rrallë i lëmë telefonat tanë jashtë syve, kështu që pse të mos e heqim plotësisht çantën? Lëvizni poshtë ndërsa mbledhim disa nga krijimet tona të preferuara të stilistëve (të veshur) për iPhone-in tonë të besueshëm./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga