LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Hidhini një sy kombinimit të Gigi Hadid/ Perfekt për sezonin e vjeshtës

1 Nëntor 2022, 15:01, Trending CNA

Hidhini një sy kombinimit të Gigi Hadid/ Perfekt për sezonin e

Gigi Hadid është një nga modelet më të njohura në mbarë botën, që ka një influencë shumë të madhe te vajzat e reja. Shpesh ajo shihet si një shembull i bukurisë, por edhe i stilit “street style”.

Pak ditë më parë ajo u frymëzua nga ngjyrat e vjeshtës dhe u shfaq rrugëve të New York-ut me një kombinim që i përshtatet në mënyrë të përsosur stinës.

Modelja zgjodhi të vishte dy këmisha dhe një xhaketë në nuancat e ngjyrës kafe dhe jeshile. Një prej këmishave kombinohej me pantallonat jeshile ulliri./CNA.al

Lajmet e fundit nga