LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nuk duhet t'ju mungojnë/ 5 ngjyrat e domosdoshme për garderobën vjeshtë-dimër

1 Nëntor 2022, 14:52, Trending CNA

Nuk duhet t'ju mungojnë/ 5 ngjyrat e domosdoshme për

Moti më i ftohtë na bën të fillojmë të shohim shumë më tepër tone bezhë, kafe, etj. Pavarësisht nëse këto ngjyra imitojnë nuancat e gjetheve që ndryshojnë ose thjesht bëjnë kontrast me ngjyrat e ndezura që zakonisht veshim në fillim të vitit, ka diçka në këtë sezon që i bën të gjithë të vishen me tone të ngrohta, komode dhe neutrale.

Ndërsa e zeza është gjithashtu në listë për këtë sezon dhe nuk dështon kurrë të duket e shkëlqyer, ne po zgjedhim t’u japim përparësi ngjyrave më të çelura. Këto (bashkë me të zezën, sigurisht) janë ngjyrat bazë që ju duhen për të ndërtuar një garderobë që duket e shtrenjtë!/CNA.al

Nuk duhet t'ju mungojnë/ 5 ngjyrat e domosdoshme për
1. Krem
Nuk duhet t'ju mungojnë/ 5 ngjyrat e domosdoshme për
2. Kafe
Nuk duhet t'ju mungojnë/ 5 ngjyrat e domosdoshme për
3. Bezhë
Nuk duhet t'ju mungojnë/ 5 ngjyrat e domosdoshme për
4. Gri
Nuk duhet t'ju mungojnë/ 5 ngjyrat e domosdoshme për
5. Blu e errët

 

 

Lajmet e fundit nga