LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Veshjet "street style", fiksimi i vajzave/ Hidhuni një sy superkombinimeve nga Zajmina Vasjari

3 Nëntor 2022, 16:05, Trending CNA

Veshjet "street style", fiksimi i vajzave/ Hidhuni një sy

Zajmina Vasjari është një nga personazhet më të dashur të publikut. Karrierën e saj e nisi si këngëtare, por prej disa kohësh ajo është shkëputur nga tregu muzikor, kjo pasi bukuroshja ka zgjedhur të qëndrojë pranë familjes.

Pavarësisht kësaj, Zajmina është mjaft aktive në "Instagram", ku gjithmonë poston foto mjaft të bukura. Ajo dallohet për stilin e saj të veshjes, ku zakonisht shfaqet me veshje klasike, por fiziku i saj bën që çdo lloj stili t’i shkojë.

Së fundmi Zajmina ka ndarë disa foto ku shfaqet e veshur më sportive. Me xhinsa stil ngjyrë pane, me barkun pak zbuluar, dhe me një “puffer” të bardhë, ajo ka bërë një kombinim mjaft perfekt për një ditë vjeshte me temperatura të favorshme siç janë këto ditët e fundit.

Por edhe kombinimi me ngjyrën e zezë është po aq i bukur, dhe linjat e Zajminës duken perfekte, e pse jo të mos i provoni edhe ju./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga