LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Skandali në Angli! Kapiteni i ekipit bën veprime të habitshme me trajnerin (VIDEO)

27 Shtator 2022, 13:20, Sport CNA

Skandali në Angli! Kapiteni i ekipit bën veprime të habitshme me

Një video po bën xhiron e rrjeteve sociale dhe i përket Noruiçit. Kapiteni i ekipit, Grant Hanley, e kishte harruar për një moment se ndodhej para kamerave dhe para syve të publikut në stadium.

Ai nis të bëjë disa veprime dhe gjeste të çuditshme me trajnerin e tij duke shkaktuar habi dhe te shokët e ekipit.

Kaq ka mjaftuar që videoja menjëherë të nisë dhe të bëjë xhiron në rrjetet sociale.

Lajmet e fundit nga