LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ndeshja Shqipëri-Islandë, zbulohen sa bileta janë shitur për sfidën e sotme në “Air Albania”

27 Shtator 2022, 10:48, Sport CNA
Ndeshja Shqipëri-Islandë, zbulohen sa bileta janë shitur për

Kombëtarja shqiptare do të përballet sot në shtëpi me Islandën, me ndeshjen që do të startojë në orën 20:45. Teksa jemi disa orë përpara nisjes, mësohet se janë shitur rreth 6 mijë bileta për këtë sfidë.

Pikat e shitjes janë në stadiumin “Air Albania” dhe “Selman Stërmasi”, por edhe online në faqen e FSHF-së. Çmimet fillonin nga 750 lekë të rinj, deri në biletat VIP që arrijnë në 18 mijë lekë të rinj.

Lajmet e fundit nga