LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kombëtarja vuan për gola, Armando Sadiku shënon dhe sjell “selam” nga Spanja

26 Shtator 2022, 22:14, Sport CNA
Kombëtarja vuan për gola, Armando Sadiku shënon dhe sjell

Armando Sadiku ka rigjetur formën e tij tek ekipi i Kartagjenës. Sulmuesi shqiptar ka realizuar golin e tij të radhës në takimin ndaj Alaves.

Ky është goli i dytë për sulmuesin shqiptar që i mungoi një ftesë në këto sfida të Kombëtares. Sadiku përshëndet teknikun Reja në pragsfidën e Shqipërisë me Islandën. Kartagjena aktualisht ndodhet në vendin e parë me pikë të barabarta me Las Palmas.

Lajmet e fundit nga