LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kupa e Shqipërisë, Grupi B/ Skënderbeu shënon dy herë, në avantazh edhe Kukësi

26 Shtator 2022, 15:51, Sport CNA

Kupa e Shqipërisë, Grupi B/ Skënderbeu shënon dy herë,

Kanë startuar në orën 15:00, sfidat e para të turit të parë të edicionit të 71-të të Kupës së Shqipërisë.

Në grupin B po luhen këto duele: Devolli-Laçi, Labëria-Kukësi, Luzi-Teuta, Maliqi-Skënderbeu dhe Turbina-Erzeni.

NDESHJET LIVE TË TURIT TË PARË TË KUPËS SË SHQIPËRISË –

GRUPI B:

HT| DEVOLLI 0-1 LAÇI
6′ Bajramaj

LIVE| LABËRIA 0-1 KUKËSI
6′ Daci

HT| LUZI 0-0 TEUTA (Në Shijak)

HT| MALIQI 0-2 SKËNDERBEU (Stadiumi “Skënderbeu”)
4′ Liço, 14′ Pusi

HT| TURBINA 0-0 ERZENI

Lajmet e fundit nga