LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Plas skandali! Trajneri i skuadrës së njohur dhunon fizikisht ish-bashkëshorten në mes të rrugës (VIDEO)

26 Shtator 2022, 10:39, Sport CNA

E pabesueshme ajo që ka ndodhur me trajnerin e skuadrës së Neftçi Baku, Laurentiu Regenkampf dhe ish-bashkëshorten e tij, njëkohësisht agjente futbolli, Anamaria Prodan!

Ish-çifti nga Rumania nuk janë përmbajtur dhe janë përleshur fizikisht në mes të rrugës, me trajnerin që ka goditur me shuplakë dhe grushte ish-gruan e tij.

Sipas mediave rumune, pas kësaj dhune të dy janë shoqëruar drejt komisariatit dhe kanë marrë urdhër mbrojtjeje.

Anamaria Prodan thotë se trajneri Regenkampf ka qenë i dehur dhe ka hyrë me dhunë në shtëpi duke e kërcënuar dhe duke e shtyrë.

Nga pamjet shihet sesi Laurentiu Regekampf e godet vazhdimisht në fytyrë.

Pamje të tmerrshme të cilat u bënë menjëherë virale në rrjet.

Lajmet e fundit nga