LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Caktohet ora dhe data e "El Clasicos"

26 Shtator 2022, 15:24, Sport CNA
Caktohet ora dhe data e "El Clasicos"
Real Madrid-Barcelona

Më 16 tetor, me fillim nga ora 16:15 do të zhvillohet ‘El Clasico’.

Real Madridi do të jenë prites i Barcelonës, për ndeshjen e parë të sezonit të ri në ‘Bernabeu’.

Sot është konfirmuar data dhe ora e saktë për ndeshjen më të shikuar të vitit ‘El Clasicon’.

Real Madridi do mirëprese në tempullin e tyre Barçën më 16 tetor, me fillim nga ora 16:15.

Duke parë formën e mirë të dy skuadrave, pritet të zhvillohet një super ndeshje.

Lajmet e fundit nga