LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Braktis volejbollin për “OnlyFans”, kush është braziliania që po bën namin në faqen për të rritur

27 Shtator 2022, 11:36, Sport CNA

Braktis volejbollin për “OnlyFans”, kush është

Key Alves është një nga figurat më të rëndësishme në sportin brazilian, në volejbollin e femrave.

Profesionistja e re ka ndërtuar një rrugë të gjatë në fushë, por tani ajo ka zgjedhur një biznes tjetër për të vazhduar gjenerimin e parave.

Braktis volejbollin për “OnlyFans”, kush është

Deri tani, "OnlyFans" ka ndihmuar mijëra njerëz të njohur për të rritur të ardhurat e tyre mujore. Volejbollistja ka rrëfyer se fiton më shumë se 500 mijë dollarë dhe ka gjithnjë e më shumë abonentë, falë angazhimit dhe popullaritetit të saj të madh.

 

Braktis volejbollin për “OnlyFans”, kush është

Lajmet e fundit nga