LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Latifi "surprizon" Tiranën, sulmuesi shfaqet në stërvitje

16 Nëntor 2023, 15:57, Sport CNA

Latifi "surprizon" Tiranën, sulmuesi shfaqet në

Julian Ahmataj ka vazhduar dje stërvitjen me skuadrën, ndonëse grupin e ka pasur të cunguar. Një pjesë e lojtarëve ka qenë me ekipin U-21, ndërsa të tjerë pushim apo të dëmtuar.

Kështu, me skuadrën nuk ishin dje paradite Bruno Lulaj që vazhdon riaftësimin dhe zor se bëhet gati për sfidën me Kukësin, Erjon Hoxhallari dhe Regi Lushkja nuk ishin gjithashtu në stërvitje.

Gjithashtu edhe disa lojtarë ishin të grumbulluar me ekipet kombëtare të moshave të Shqipërisë dhe Kosovës. Ahmataj mëshoi shumë te taktika për sfidën me Kukësin, ndërkohë që surpriza ishte Liridon Latifi. Lojtari është riaftësuar plotësisht dhe pritet të jetë gati për ndeshjen me Kukësin që u shty për shkak të fatkeqësisë “Duamena”.

Lajmet e fundit nga