LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video- Ndodh edhe kjo/ Hyri me dashnorin në taksi, nuk e dinte që shoferi ishte burri i saj

29 Tetor 2022, 13:12, Sociale CNA

Video- Ndodh edhe kjo/ Hyri me dashnorin në taksi, nuk e dinte që

Edhe pse nuk është e mundur të përcaktohet me siguri nëse situata është autentike apo është një shfaqje për hir të një shfaqje të njohur meksikane, videoja e një shoferi të ri taksie që zbulon se e dashura po e tr adhtonte atë në mes të punës është bërë virale..

Shoferi i taksisë mori një telefonatë nga një djalë që donte ta çonte në destinacionin e dëshiruar, por para kësaj, ai i kërkoi të merrte vajzën me të cilën po argëtohej gjatë rrugës. Shoferi, natyrisht, u pajtua, duke mos kuptuar se vajza me të cilën klienti po takohej do të ishte në fakt e fejuara e tij.

Ndërsa hipi shpejt në automjet dhe shkëmbeu puthje me të dashurin e saj, ajo nuk i kushtoi vëmendje faktit se i fejuari i saj ishte në pozicionin e një shoferi taksie.

Kur i çoi në vendin e dëshiruar, shoferi hoqi syzet dhe maskën e tij. I dashuri doli nga automjeti, ndërsa e fejuara e tij ia ktheu unazën./ CNA.al Burimi: Tree of Life

Lajmet e fundit nga