LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ndjekësit "jargaviteshin" nga fotot e saj "të nxehta"/ Pushohet nga puna mësuesja provokuese

24 Tetor 2022, 13:23, Sociale CNA

Ndjekësit "jargaviteshin" nga fotot e saj "të

Për këtë mësuese superseksi, kontrata e punës zyrtarisht ka përfunduar. 

Yeimmy Ilias Isaza, një edukatore nga Barranquilla, Kolumbi, me mbi 393,000 ndjekës të mediave sociale, thuhet se u pushua nga posti i saj si instruktore pasi administratorët e ish-shkollës së saj vunë në sy fotot e saj të zjarrta në "Instagram". 

"Nuk është vetëm të besosh te ti, por edhe të punosh me ty," shkroi Isaza poshtë një fotoje të saj me bikini metalike prej ari dhe mbulesë dantelle me një të çarë në fund. 

Dhe kjo është vetëm një nga fotot e shumta joshëse të mësueses së shkollës.

Në korniza të ndara, Isaza është pozuar me fustane trupore të ngushta deri në lëkurë, bikini me ngjyrë të ashpër dhe të brendshme të mëndafshta. 

Ndjekësit "jargaviteshin" nga fotot e saj "të

Dhe megjithëse thuhet se ajo është shfaqur mjaft joshëse para nxënësve të saj në klasë, sipas "TheSun", postimet e guximshme të bukuroshes kolumbiane rezultuan të jenë të tepërta për shefat e saj. 

Në fakt, administratorët e shkollave thuhet se thanë se imazhi i Isazës në internet "nuk ishte në përputhje" me politikat e vendit të punës.

Por dalja e saj joceremonike nga posti i saj i mësimdhënies shkaktoi një thirrje mbështetjeje dixhitale nga fansat të cilët e panë veshjen e saj të nxehtë si frymëzuese dhe jo të papërshtatshme.  

"Çfarë bukurie! Mos u kushtoni vëmendje atyre që kritikojnë vetëm për të kritikuar”, komentoi një avokat./CNA.al

Ndjekësit "jargaviteshin" nga fotot e saj "të

Lajmet e fundit nga