LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përdhunoi mbesën për 9 vite/ E mitura rrëfen tmerrin: Gjyshi më detyroi të shikoja porno që 4 vjeçe

25 Tetor 2022, 11:45, Sociale CNA

Përdhunoi mbesën për 9 vite/ E mitura rrëfen tmerrin: Gjyshi

Për nëntë vjet të tëra, një e mitur nga India e mbajti gojën mbyllur për atë që vuajti tmerrësisht nga babai i nënës së saj që në moshën 5-vjeçare. Tani 14 vjeçe, ajo nuk e duroi dot makthin dhe u përpoq të priste venat e saj, duke zbuluar brutalitetin e paparë të abuzimit seksual.

Më 22 shtator, oficerët e policisë gjetën në një kënd lojërash në Rethymno 14-vjeçaren, e cila ishte vetëplagosur në duar dhe e dërgoi në spital. Atje, ai u besoi mjekëve dhe filloi të zgjidhte lëmshin e torturave që kishte përjetuar që nga viti 2013 ose 2014 deri në vitin 2020, kur iu nënshtrua oreksit të sëmurë të gjyshit të saj.

Siç e përshkroi ajo, gjyshi i saj 68-vjeçar – tani – e detyroi atë të shikonte filma porno që kur ishte vetëm 4 vjeç dhe ia zbuti pjesët intime, ndërsa një vit më vonë ai filloi ta abuzonte seksualisht me të dhe madje e përdhunoi për herë të parë në tualetin e tij në shtëpinë e tij! Aktiviteti i të vjellave të të moshuarës indiane u ndërpre në vitin 2020, kur e mitura që tani ishte 12 vjeçe, kërkoi ndihmën e vëllait të saj që ndodhej në shtëpi dhe ai e shpëtoi nga një përdhunim tjetër!

Mjekët kanë njoftuar policinë e repartit të Mylopotamosdhe 14-vjeçarja, e cila po monitorohet nga psikologët e fëmijëve, ka dhënë një deklaratë të detajuar në prani të tyre për gjërat e tmerrshme që ka kaluar. Dosja u kompletua të enjten e kaluar, ajo iu dërgua Prokurorit Publik të Rethymnon dhe hetuesi i Rethymno-s lëshoi ??një urdhër arresti ndaj 68-vjeçarit indian për përdhunim, tentativë përdhunimi dhe keqtrajtim të një të mituri në mënyrë të paligjshme. Mbrëmjen e së hënës ai u arrestua në zonën e Unitetit Rajonal dhe do të vihet para drejtësisë. Lajmet sot: Si reagoi "Twitter" ndaj fjalimit të parë të Sunak Sulm kaustik: Kërcënime të regjistruara për jetën e saj, 38-vjeçarja për të dëshmuar/ CNA.al Burimi: Protothema.gr

 

Lajmet e fundit nga