LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Tradhtar, tradhtar”/ Berisha nxjerr foton që ‘dëshpëroi’ Ramën: Në darkë i bërtiste Çuçit

30 Korrik 2022, 18:48, Politikë CNA
“Tradhtar, tradhtar”/ Berisha nxjerr foton që
Kreu i PD-së, Sali Berisha

Kreu i PD-së, Sali Berisha, ka publikuar një foto , të shkëputur nga koncerti i mbajtur në datën 28 Korrik në Sheshin Skënderbej, në kuadër të 100 vjetorit të marrëdhënieve diplomatike SHBA-Shqipëri dhe çeljes së negociatave për anëtarësim në BE.

Përmes një statusi në rrjetet sociale, Berisha ironizon pjesëmarrjen në koncert duke shënjestruar ministrin e Brendshëm, Bledi Çuçin dhe kryeministrin Edi Rama.

“Foto e antimitingut qe e deshperoi shume Ramen. Ne darke i bertiste ne kupe te qiellit Çuçit: paguajme 200000 rroga s’te pergjigjen as 1/20 e tyre! Tradhetar! Tradhetar! “, shkruan Berisha./ A.E-CNA.al

“Tradhtar, tradhtar”/ Berisha nxjerr foton që

Lajmet e fundit nga