“Të mbushen sheshet”/ Paralajmërimi i Berishës: Shqipëria në rrezik

23 Qershor 2022, 16:03, Politikë CNA
“Të mbushen sheshet”/ Paralajmërimi i Berishës:
Kreu i PD, Sali Berisha

Kreu i PD-së, Sali Berisha, ka bërë sërish thirrje për protesta të fuqishme ndërsa ju kujton shqiptarëve se me datën 7 Korrik ora 19:00 do të zhvillohet dhe protesta kundër qeverisë.

Përmes një reagimi në rrjetet sociale, Sali Berisha shkruan se, Shqipëria është në rrezik ndaj duhet të mbushen sheshet dhe të ndryshojmë të ardhmen.

Shqiperia ne rrezik ...

Ç'duhet te bejme ?

7_korrik ora 19:00

Te mbushen sheshet

Te ndryshojme te ardhmen! Sb”, shkruan Sali Berisha./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga