LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Pranverë e parakohshme"/ Pas sherrit në Lalëz, Meta dërgon mesazh të koduar

7 Janar 2023, 11:05, Politikë CNA

"Pranverë e parakohshme"/ Pas sherrit në Lalëz, Meta

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, është shfaqur mëngjesin e sotëm, duke shijuar kafenë.

Me një filxhan kafe në duar dhe i zhveshur nga palltoja e dimrit, Meta ka përcjellë një mesazh të koduar.

Një ditë pasi foli për korrupsionin, varfërinë, aksionin opozitar dhe disa ditë pas sherrit në Gjirin e Lalëzit me familjarë të ish-ministrave të tij Lefter Koka e Nasip Naço, Meta sot shfaqet i relaksuar me një mesazh të koduar.

“Pranverë e parakohshme”, shkruan Meta, ndërsa pozon drejt me filxhanin e kafesë në duar./CNA.al

"Pranverë e parakohshme"/ Pas sherrit në Lalëz, Meta

Lajmet e fundit nga