LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një tjetër eksponent i opozitës kalon me PS-në/ Rama 'bën pas vetes' Koçi Tahirin

6 Janar 2023, 22:52, Politikë CNA
Një tjetër eksponent i opozitës kalon me PS-në/ Rama
Koçi Tahiri dhe Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka marrë një tjetër eksponent të opozitës.

Pas Agron Çelës së PL-së, Mark Mollës së PAA-së dhe një sërë eksponentësh të opozitës, me Partinë Socialiste ka kaluar edhe Koçi Tahiri, kryetari i Partisë Demokracia e Re Europiane.

Lajmin e ka bërë të ditur kreu i kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi, i cili ka publikuar një foto të Koçi Tahirit me kryeministrin Edi Rama.

“Info lajm "Alb Kons" Gazeta Konservatore!

Markata Politike.

Edvin Rilindja e krimit zgjedhor në sulm.

Blen me VKM Koçi Tahirin Deputet Legjislatura lX Kryetar i Partisë Demokracia e pleqëve 84 vjeçare, Kryetar i Kooperativës Gore Opar 1989.

Pasi bleu Deputetin e Shkodrës së Partisë Mona & Meta, Edvin Rama tjetër blerje të re me Koçi Tahirin, me VKM i jep pension suplementar për merita të veçanta shokut patronazhist?!”, shkruan Gjuzi./ B.A. – CNA.al

Një tjetër eksponent i opozitës kalon me PS-në/ Rama

Lajmet e fundit nga