LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto – Çfarë nuk u pa nga mbledhja e Ramës me drejtuesit politikë të qarqeve

6 Janar 2023, 22:22, Politikë CNA

 

Foto – Çfarë nuk u pa nga mbledhja e Ramës me drejtuesit
Elisa Spiropali dhe Damian Gjiknuri

 

Për rreth 4 orë, kryeministri Edi Rama zhvilloi sot takim me drejtuesit politikë të qarqeve të Partisë Socialiste.

Ashtu si edhe mbledhja me kabinetin qeveritar, edhe takimi i sotëm u mbajt te "Vila 31" në ish-Bllok.

Në fokus të tij ishin zgjedhjet vendore të 14 majit, për të cilat Rama i dha porosi secilit drejtues qarku.

Gjithashtu, ata bënë edhe bilancin e punëve që kanë kryer më herët në bashkitë përkatëse.

Kjo mbledhje u zhvillua me dyer të mbyllura, ndërsa fotografët kanë kapur momente kur drejtuesit e qarqeve janë larguar nga ambientet e "Vilës 31".

Më poshtë ne po sjellim disa foto të LSA-së me anë të një galerie./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga