Paralajmëron protesta të fuqishme/ Berisha, kujtesë shqiptarëve

26 Qershor 2022, 12:17, Politikë CNA
Paralajmëron protesta të fuqishme/ Berisha, kujtesë
Kreu i PD-së, Sali Berisha

Kreu i PD-së, Sali Berisha, ka paralajmëruar protesta të fuqishme për të ndalur dhe rrëzuar qeverinë.

Së fundi, Berisha u ka kujtuar shqiptarëve që dita dhe ora e protestës kombëtare po afron, duke u bërë kështu thirrje qytetarëve t’i bashkohen kauzës.

“Protesta po afron! Me 7 korrik në ora 19:00 protestë kombëtare në Tiranë! Sb”, shkruan Berisha./CNA.al

Lajmet e fundit nga