LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Meta karshillëk Ramës/ Shkon në Skrapar të mbledhë qershi

24 Qershor 2022, 20:23, Politikë CNA
Meta karshillëk Ramës/ Shkon në Skrapar të mbledhë
Presidenti Ilir Meta me kushëririn

Disa ditë më parë, kryeministri Edi Rama shkoi në Dibër dhe hëngri qershi, teksa ishte ulur këmbëkryq me fermerët e zonës.

Sot është presidenti Ilir Meta, ai i cili ka vendosur të shkojë e të mbledhë qershi.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Kreu i Shtetit. Presidenti ka publikuar një foto me kushëririn e tij nga Skrapari.

“Me Fernandon, kushëririn tim, duke mbledhur qershitë e fundit në Çepan, Skrapar”, shkruan Meta në rrjetet sociale./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga