LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Temperaturat e zemërimit qytetar janë më të larta se të korrikut”/ Boçi thirrje për protestë: Shqipëria në rrezik!

24 Qershor 2022, 19:56, Politikë CNA
“Temperaturat e zemërimit qytetar janë më të larta se
Luçiano Boçi

Nënkryetari i PD Luçiano Boçi u ka bërë thirrje qytetarëve që t’i bashkohen opozitës në protestën e 7 korrikut.

Në një postim në rrjetin social Facebook, Boçi deklaron se protesta është për të mirën e çdo kujt prej nesh.

“Shqipëria në rrezik

Temperaturat e zemërimit qytetar janë më të larta se temperarurat e korrikut! Të bashkohemi kundër çdo padrejtësie në 7 korrik në Tiranë!

Të protestojmë për veten, për prindërit dhe fëmijët tanë”, shkruan Boçi./CNA.al

Lajmet e fundit nga