LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“McGonigal”, në këndvështrimin e Patozit/ Mesazhi për Opozitën

1 Shkurt 2023, 10:50, Politikë CNA

“McGonigal”, në këndvështrimin e Patozit/ Mesazhi

Themeluesi dhe ish-koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi, ka folur për skandalin “McGonigal”.

Ai i ka bërë thirrje opozitës të mos e ekzagjerojë dhe kryeministrit Edi Rama që të japë shpjegime në Kuvend.

“Për ngjarjen në SHBA nuk ka ndonjë meritë opozita. Mendoj se në seancën e nesërme do të ketë një shpjegim të kryeministrit. Opozita nuk ka arsye për ta ekzagjeruar dhe duhet të bazohet në prova e të mos shpikë histori me ishuj”, ka thënë Patozi./CNA.al

Lajmet e fundit nga