LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksioni opozitar/ Sali Berisha mbledh Kryesinë e PD-së

31 Janar 2023, 12:11, Politikë CNA
Aksioni opozitar/ Sali Berisha mbledh Kryesinë e PD-së
Foto ilustruese

Kreu i PD-së, Sali Berisha, po vijon aksionin opozitar kundër qeverisë dhe kryeministrit Edi Rama.

Sot në orën 19:00, Berisha do të mbledhë Kryesinë e PD-së.

Sipas raportimeve mësohet se gjatë mbledhjes do të diskutohet për organizimin e protestave.

Kujtojmë se në daljet e fundit publike, pas skandalit me McGonigal, ka paralajmëruar protesta për të rrëzuar Ramën./ CNA.al

Lajmet e fundit nga