LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përçarësit e PD-së, të penduar?/ Gazment Bardhi: Do të jem në protestën e 11 shkurtit

1 Shkurt 2023, 09:21, Politikë CNA

Përçarësit e PD-së, të penduar?/ Gazment Bardhi: Do

I ftuar në “Now me Erla Mëhillin”, deputeti i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, tha se mbështet protestën e thirrur nga Sali Berisha.

Kryedemokrati bëri me dije se do të mblidhen para Kryeministrisë më 11 shkurt për skandalin e ish-zyrtarit të FBI-së.

“Nëse bëhet fjalë për skandalin McGonigal është kundër qeverisë dhe unë mbështes çdo protestë kundër qeverisë,” – u shpreh Bardhi, i cili shtoi se do të jetë i pranishëm në protestë./CNA.al

Lajmet e fundit nga