LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Bashkë Fitojmë", logo e koalicionit të fitores/ Mesazhi i Boçit: Asnjë moment për të humbur

15 Mars 2023, 21:49, Politikë CNA

“Bashkë Fitojmë", logo e koalicionit të fitores/

Deputetët demokratë kanë dhënë mesazhet e tyre pas regjistrimit në zgjedhje të koalicionit “Bashkë Fitojmë”,  ku në të përfshihet PL, PD, PBDNJ dhe PDK.

Menjëherë pas këtij lajmi ka reaguar Luçiano Boçi i cili e ka quajtur këtë koalicion si një  bashkim forcash që do t’i përgjigjen nevojave të qytetarëve.

Më tej në reagimin e tij, Boçi ka theksuar se nuk ka më kohë për të humbur dhe bashkë duhet që koalicioni të  kthej në realitet fitoren.

"Bashkë Fitojmë" është logo e Koalicionit të Fitores në zgjedhjet e 14 majit Një bashkim forcash që ka si synim maksimalizimin e çdo vote qytetare dhe opozitare, si një përgjigje për nevojën urgjente që qytetet tona kanë për të ndryshuar! Asnjë moment për të humbur tani, që jemi BASHKË për të kthyer në realitet FITOREN", shkruan ai./CNA.al

Lajmet e fundit nga