LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ballëhapur dhe krenar”/ Berisha prezanton kandidatin e Mirditës

15 Mars 2023, 19:22, Politikë CNA

“Ballëhapur dhe krenar”/ Berisha prezanton kandidatin e

Kreu i Partisë Demokrtaike, Sali Berisha ka prezantuar kandidatin për bashkinë e Mirditës, Albert Melyshi.

Ai e ka cilësuar Melyshin si një kandidati i lirisë së Mirditorëve, që e bën që të vijë ballëhapur dhe krenarë.

“Kjo pritje është dëshmi është e vizionit tuaj për fitoren, dëshmi e energjisë suaj të pashtërehme për Mirditën, per t’i dhënë Shqipërisë fitoren.

Albert Melyshi për Rrësheni, Behar Haxhia për Kurbini, Pash Gjoni në Lezhë. Unë jam prapë këtu për të paraqitur kandidatin e parë për Rrëshenin. Albert Melyshi, vij ballë hapur dhe krenarë sepse është kandidati i lirisë së Mirditorëve”, tha Berisha./CNA.al

 

 

 

 

 

 

 

 

Lajmet e fundit nga