LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Reperët izraelitë thirrje për vrasjen e Dua Lipës, kënga që bën xhiron e rrjetit

15 Shkurt 2024, 16:06, Lifestyle CNA
Reperët izraelitë thirrje për vrasjen e Dua Lipës,
Dua Lipa

Dy reperë izraelitë, Ness and Stilla, në këngën e tyre “Harbu Darbu” bëjnë thirrje për vrasjen e këngëtares me origjinë shqiptare, Dua Lipa, modeles së njohur Bella Hadid dhe aktores Mia Khalifa.

Kjo këngë ka tronditur të gjithë ndjekësit dhe fansat e dy personazheve të njohura.

Kënga e lançuar para tre muajsh ka marrë 18 milionë shikime në "YouTube", një këngë kontroverse rep që është bërë himni jozyrtar i luftës. Sipas një artikulli të "DailyMail" dy reperët kërcënojnë duke kënduar në gjuhën hebraike.

Në një frazë të këngës thuhet: “Çdo qen të marrë atë që meriton në fund"./CNA 

Lajmet e fundit nga