LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pamja e re e Angelina Jolie, shenjë që lë pas kapitullin “Brad Pitt”

23 Shkurt 2024, 14:55, Lifestyle CNA

Pamja e re e Angelina Jolie, shenjë që lë pas kapitullin

Aktorja e “Maleficent” është parë në New York City, duke hyrë në dyqanin e saj “Atelier Jolie”. 

Pas përfundimit të sagës së saj shtatëvjeçare të divorcit me Brad Pitt, Angelina Jolie është shfaqur me një pamje të re të mrekullueshme, duke sinjalizuar një fillim të ri, shkruan "Hello Magazine".

Aktorja e njohur u pa në New York City, duke hyrë në dyqanin e saj “Atelier Jolie”, me transformimin mahnitës në bionde.

Ky ndryshim i guximshëm i ngjyrës së flokëve shënon një kapitull të ri emocionues për Jolie, duke plotësuar stilin e saj elegant, të kompletuar me syze dielli me ngjyrë të zezë, një xhaketë të zezë elegante dhe një bluzë të bardhë./CNA 

Pamja e re e Angelina Jolie, shenjë që lë pas kapitullin

Lajmet e fundit nga