LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO-VIDEO/ Gruaja e Eros Grezdës më në formë se kurrë, mahnit me linjat perfekte

22 Shkurt 2024, 16:35, Lifestyle CNA

FOTO-VIDEO/ Gruaja e Eros Grezdës më në formë se kurrë,

Ajsel Grezda gruaja e futbollistit Eros Grezda i ka mahnitur të gjithë ndjekësit e saj teksa ka treguar linjat perfekte përmes një videoje në instastory.

Edhe pse nënë e një djali, Ajsel Grezda duket mahnitëse dhe perfekte me linjat e saj.


Ajsel dhe Eros Grezda u martuan në ditën e fundit të vitit 2022.

Dyshja në natën e ndërrimit të viteve zbuluan për të gjithë fansat e tyre se i kishin dhënë fund beqarisë.

Vetëm pak kohë pas martesës ndan me publikun dhe lajmin e ëmbël për ardhjen në jetë të djalit të tyre./ CNA

 

Lajmet e fundit nga