LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kejvina Kthella zbulon tatuazhin e ri në trup/ Çfarë ka gdhendur në lëkurë modelja

21 Shkurt 2024, 22:24, Lifestyle CNA
Kejvina Kthella zbulon tatuazhin e ri në trup/ Çfarë ka
Modelja Kejvina Kthella

Modelja Kejvina Kthella ka zbuluar tatuazhin më të ri që ka gdhendur në trup.

Ajo ka publikuar një story në Instagram ku shihet se në krahun e djathtë ka bërë tatuazh një zemër dhe disa iniciale.

Si duket këtë tatuazh, modelja ua ka kushtuar njerëzve të saj më të shtrenjtë.

Kejvina Kthella zbulon tatuazhin e ri në trup/ Çfarë ka

Kejvina u bë edhe më e njohur për publikun me pkesëmarrjen e saj në Big Brother Vip 2.

Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale ku tregon më shumë rreth përditshmërisë së saj dhe projekteve në fushën e modës./ CNA

Lajmet e fundit nga