LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Supermodelja e papërmbajtshme ruse/ Fotot më fantastike të Anastasia Kvitko

21 Shkurt 2024, 08:55, Lifestyle CNA

Supermodelja e papërmbajtshme ruse/ Fotot më fantastike të

Supermodelja ruse, Anastasia Kvitko, është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo shpeshherë publikon foto tejet provokuese ku nuk ndalet së treguari linjat e saj bombastike.

Anastasia numëron rreth 12.8 milionë ndjekës në "Instagram" me të cilët ndan shumë momente dhe foto provokative.

Ajo tregon shpeshherë format e saj shpërthyese. Për më tepër ju ftojmë të ndiqni galerinë e mëposhtme me fotot më fantastike të Anastasia Kvitko./ CNA

Lajmet e fundit nga