LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto - Plazh në shkurt/ Arilena Ara pozon me bikini

17 Shkurt 2024, 18:50, Lifestyle CNA

Foto - Plazh në shkurt/ Arilena Ara pozon me bikini

Ndonëse dimri nuk ka kaluar, temperaturat e ngrohta i kanë lënë hapësirë personazheve të shoëbizzit të bëjnë plazh.

Këngëtarja Arilena Ara ka treguar së fundmi se ditët me diell po i shfrytëzon në maksimum.

Këngëtarja ka pozuar me bikini, ku shfaqet super në formë dhe më seksi se kurrë.

Linjat e saj perfekte kanë lënë gojëhapur të gjithë ndjekësit e saj që e komplimentojnë pafund në komente.

Për më tepër, shihni fotot në galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga