LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ujë me limit dhe pa ngrohje/ “Vëllai i Madh” ndëshkon banorët, shkak Egla

16 Shkurt 2024, 17:12, Lifestyle CNA

Ujë me limit dhe pa ngrohje/ “Vëllai i Madh” ndëshkon

"Vëllai i Madh" ka ndëshkuar të gjithë banorët dhe shkak është bërë Egla.

Sipas Vëllait të Madh Egla ka thyer rregullat duke fikur vazhdimisht mikrofonin.

Si dënim banorët do të kenë ujë të limituar dhe do të qëndrojnë pa ngrohje jashtë deri në një njoftim të dytë.

“Banorë, sikurse edhe ju e dini, rregullat e ‘Vëllait të Madh’ duhet të respektohen nga të gjithë me përpikmëri.

Një nga rregullat bazë është që mikrofoni të jetë i ndezur. Ky rregull është thyer vazhdimisht nga Egla sot.

Për këtë arsye, “Vëllai i Madh” ju dënon të gjithëve duke pasur ujë të limituar dhe të qëndroni pa ngrohje jashtë, deri në një njoftim të dytë”, thuhet në zarfin e zi./ CNA

Lajmet e fundit nga