LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"S'kam ardhur të gjej burrë"/ Sara habit banorët: Do e nxjerr jashtë edhe Bardhin

17 Shkurt 2024, 09:32, Lifestyle CNA
"S'kam ardhur të gjej burrë"/ Sara habit banorët:
Sara Gjordeni

Sara Gjordeni,  një prej konkurrenteve të "Big Brother VIP 3", e cila është në një lidhje me Bardhin, gjatë një bashkëbisedimi me Gracianon në shtëpi ka folur hapur. 

Ajo është shprehur se në "Big Brother" nuk ka ardhur për të gjetur burrë dhe se kur të vijë momenti do nxjerrë jashtë edhe Bardhin.

Sipas saj, qëllimi është fitorja e këtij formati.

"Edhe nëse ngelemi 3 veta në fund dhe njëri nga ata është ai, unë do ta heq atë. E kupton, vetëm jemi prapë, kështu hajd tek unë, mos përdor atë. Ia kam thënë edhe Bardhit, por Bardhi ka karrierë, unë kam tjetër qëllim. Kjo është e vërteta për këtu në lojë. E vërteta është se këtu nuk kam ardhur të gjejë burrë, nuk është ky qëllimi i parë. Tani unë vetëm të jem hipokrite, unë ia kam thënë dhe atij vetë", u shpreh Sara./CNA 

Lajmet e fundit nga