LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Egla, Endriku apo Françeska/ Ja kush është i eliminuari nga "Big Brother VIP"

17 Shkurt 2024, 22:54, Lifestyle CNA

Egla, Endriku apo Françeska/ Ja kush është i eliminuari nga

Në spektaklin e së martës u hap votimi për më të preferuarin deri te më pak të preferuarit, e që më pas u veçuan vetëm nëntë prej tyre.

Publiku vendosi që më pak të preferuarit janë Albi, Egla, Arta, Endriku, Gazi, Erjola, Sara, Vesa dhe Françeska.

Banorët nominuan emrat e lartëpërmendur dhe në nominim shkuan 3 persona Egla, Endriku dhe Françeska.

Mbrëmjen e sotme, me votat e publikut u eliminua Endriku, duke humbur Kështu dhe mundësinë për çmimin e madh./ CNA

Lajmet e fundit nga