LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rrëfimi prekës i Meritonit: Nuk e shoh djalin tim me muaj

20 Shkurt 2024, 13:53, Lifestyle CNA
Rrëfimi prekës i Meritonit: Nuk e shoh djalin tim me muaj
Meritoni

Teksa Sara dhe Bardhi po kalojnë një periudhë të vështirë në çift, Meritoni i ka marrë veçmas dhe i ka këshilluar që të mos ndahen apo debatojnë për gjëra të vogla që nuk kanë shumë rëndësi.

Ai ka folur edhe për rininë e tij, për të cilën thotë se për shkak të gabimeve të tij nuk e sheh djalin prej muajsh. 

“Qetësohu! Doni që t’ia plotësoni dëshirën të tjerëve apo çfarë? Dashuria juaj ku është? Sakrifica, koha, netët pa gjumë, puthjet, xhelozia, seriozisht e kam… Për një gabim që kam bërë në rini nuk e shoh djalin tim me muaj dhe ditë. Ndoshta kur kemi qenë më të rinj duhet të kuptonim më mirë njëri-tjetrin, sot do e kisha djalin afër meje, e do e kisha takuar çdo ditë… Ka çifte që kanë pasur shumë probleme më të mëdha dhe nuk kanë ardhur te fjala e fundit", shprehet Meritoni./CNA 

 

Lajmet e fundit nga