LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Linja bombastike/ 11 fotot më të nxehta të këngëtares shqiptare

18 Shkurt 2024, 18:49, Lifestyle CNA

Linja bombastike/ 11 fotot më të nxehta të këngëtares

Morena Taraku është një nga këngëtaret që njihet për jetën luksoze dhe foto provokuese që publikon në rrjet. 

Këngëtarja numëron më shumë se 1.6 milionë ndjekës në Instagram me të cilët ndan momente nga jeta e saj e përditshme dhe reklamon luksin në të cilin jeton.

Morena në pushimet e saj nuk  nguron të publikojë foto dhe video të shumta seksi në rrjetet sociale.

Shpesh ajo tregon linjat e saj perfekte me bikini duke nxitur komentet e shumta të ndjekësve.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më provokuese dhe seksi të Morenës me bikini./ CNA

Lajmet e fundit nga