LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Mos i thuaj më o shpirti, o zemra”/ Nisin “fërkimet” mes Romeos dhe Meritonit

21 Shkurt 2024, 16:51, Lifestyle CNA
“Mos i thuaj më o shpirti, o zemra”/ Nisin
Meritoni dhe Ilnisa

Romeo dhe Meritoni kanë treguar se janë miq të mirë jashtë shtëpisë së Big Brother dhe në debatet e krijuara shpesh janë përpjekur ta ruajnë njëri-tjetrin duke mos u përsfhirë në përplasjet me banorët e tjerë.

Por duket se me komentin e Romeos gjatë natës së spektaklit kur mori në mbrojtje Ledjonën edhe Meritoni ka ndërruar sjellje.

Ditën e sotme gjatë një diskutimi mes Romeos dhe Ilnisës, ai ka ndërhyrë duke iu drejtuar që të mos i thotë shpirti, zemra Ilnisës në sy të tij.

Romeo i shpejgoi që nuk është në kuptimin që ai mendon gjithsesi nuk do ta bënte më këtë./ CNA

Lajmet e fundit nga