LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Një ditë pas ditëlindjes së vajzës/ Hapen dyert e mortit në familjen e Getoar Selimit

25 Nëntor 2022, 15:34, Lifestyle CNA

Një ditë pas ditëlindjes së vajzës/ Hapen dyert e

Sot është një ditë e trishtë për familjen e Getoar Selimit.

Përmes një statusi në rrjetet sociale, ai ka njoftuar se është ndarë nga jeta halla e tij.

“Me dhimbje dhe pikëllim njoftojmë se sot ndërroj jetë Halla jonë”.-shkruan ai në postimin e tij, duke shënuar edhe detajet e ceremonisë mortore.

Një ditë pas ditëlindjes së vajzës/ Hapen dyert e

Kujtojmë se ditën e djeshme Getoari dhe Marina kishin një ditë mjaft të veçantë në jetën e tyre, pasi ata festuan ditëlindjen e vajzës së tyre, ku ndanë edhe disa fotografi të ëmbla familjare./CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy)

Lajmet e fundit nga