LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Është "zhdukur" nga tregu muzikor/ Enca publikon dedikimin e ëmbël nga i dashuri

24 Nëntor 2022, 16:21, Lifestyle CNA

Është "zhdukur" nga tregu muzikor/ Enca publikon dedikimin e

Pak kohë më parë u zbulua se Enca ishte në një lidhje dashurie me një djalë me origjinë të huaj.

Një foto e dyshes bëri menjëherë xhiron e rrjetit, por këngëtarja ende nuk ka dhënë asnjë prononcim për këtë.

Është "zhdukur" nga tregu muzikor/ Enca publikon dedikimin e

Ndonëse gjithmonë ka qenë hermetike për jetën e saj private, me sa duket tashmë Enca po shijon një periudhë të bukur në jetën e saj saqë nuk heziton ta shfaqë këtë në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një posti në "InstaStory", ku tregon një dedikim të ëmbël nga i dashuri i saj.

“Faleminderit që je e imja”- shkruhet në një pusullë të vogël dashurie.

Është "zhdukur" nga tregu muzikor/ Enca publikon dedikimin e

Sa u takon projekteve muzikore, këngëtarja ka marrë një pauzë dhe prej një viti tashmë nuk ka qenë aktive në tregun muzikor. Kënga e saj e fundit është “Rakia”, por akoma nuk kemi ndonjë sinjal nga këngëtarja për projekte të reja./CNA.al

Lajmet e fundit nga