LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Festoi bujshëm 50-vjetorin e lindjes/ Dalin pamjet nga ditëlindja e Endri Priftit

22 Nëntor 2022, 14:02, Lifestyle CNA

Festoi bujshëm 50-vjetorin e lindjes/ Dalin pamjet nga ditëlindja e

Këngëtari i njohur, Endri Prifti, ka festuar mbrëmë 50-vjetorin e lindjes.

Mes miqsh, shokësh, të afërm e kolegë ai organizoi një darkë plot hare, ku pjesë ishin artistët e njohur: Aurela Gaçe, Eli Fara, Gena, Deviz Xherahu, Gaz Paja, Rezart Veleshnja, Ledio Lako e shumë personazhe të tjerë të botës së medias.

Kujtojmë se në këtë ditë të shënuar të jetës, ai ka surprizuar fansat me tri projekte të reja muzikore.

Endri ka publikuar dy këngë dashurie dhe një këngë të ndjerë për nënë.

Këngën “As shpirt as zemër” e këndon solo, ndërsa këngët “Nëna” dhe “Kjo është jeta ime” i ka sjellë si bashkëpunime me vëllain e tij./CNA.al

 

 

 

Lajmet e fundit nga