LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Më nervozon juria në 'DWST'”/ Dalina Buzi i përgjigjet Arbana Osmanit

24 Nëntor 2022, 09:08, Lifestyle CNA
“Më nervozon juria në 'DWST'”/ Dalina Buzi i
Arbana Osmani dhe Dalina Buzi

Moderatorja Arbana Osmani ka dhënë mendimin e saj mbi programin e kërcimit “Dancing With The Stars”.

Gjatë një bisede virtuale me ndjekësit, Arbana komplimentoi të gjithë kërcimtarët, ndërsa tregoi rezervat e saj për jurinë, për të cilën tha se është e vetmja gjë që e nervozon.

Këtë deklaratë të Arbanës, e ka komentuar edhe anëtarja e jurisë, Dalina Buzi, në emisionin “Goca dhe Gra”.

 “Arbana nuk e kishte thënë me të keq. Kishte thënë që ngaqë nuk marr vesh nga kërcimi dhe të gjithë më duken të jashtëzakonshëm, nxehem me jurinë. Po tani dikush duhet të fitojë”, është shpehur Dalina.

Ndërsa Ardit Çuni e ka mbështetur Arbanën duke thënë se juria duhet të diferencojë se kush kërcen më mirë.

“Nuk mund ta quaj padrejtësi, është si i vjen në atë moment performaca, duke futur aty edhe shijen personale, unë nuk ia marr personale këtë pjesë. Ajo që unë mendoj dhe këtë e them pa doreza, mendoj që juria duhet të fillojë të ndajë edhe nivelet, nuk mund t'i fusë të gjithë në një thes. Me thënë të drejtën kisha pritshmëri, kam punuar me vite me performancë, nuk jam profesionist, por kam punuar. Që do t'i përballoja me sukses disa zhanera, nuk e prisja. Jam natyrë që shkoj shumë pas asaj që ndiej dhe ajo që nuk më pëlqen përgjithësisht nuk e bëj, por po punoj shumë së bashku me Jorën”, tha Ardit Çuni./ CNA.al

Lajmet e fundit nga