LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mevlan Shaba, në një lidhje dashurie/ Komenti pikant i ish-konkurrentes së "Përputhen"

23 Nëntor 2022, 11:47, Lifestyle CNA
Mevlan Shaba, në një lidhje dashurie/ Komenti pikant i
Mevlan Shaba dhe Albulena Ukaj

Ish-konkurenti i "Përputhen", Mevlan Shaba, ka zbuluar se është në një lidhje dashurie me këngëtaren Albulena Ukaj.

Dyshja treguan gjithçka për lidhjen e tyre nga mënyra se si ishin njohur e deri te lidhja.

Albulena u shpreh se ishte Mevlani ai që shprehu ndjenjat i pari, ndërsa tregoi se vlerëson shumë karakterin dhe shpirtbardhësinë e tij.

Në fakt lidhja e tyre është diskutuar shumë, pasi shumë personazhe mendojnë se dyshja po bën gjithçka për "show" dhe famë.

Por një nga ish-konkurrentet e "Përputhen" nuk e ka komentuar fare këtë fakt, por gjatë një dalje të saj në "Top Arena", Efi e ka uruar Mevlanin me komentin pikant: “Po e uroj publikisht, shyqyr Mevlan gjete nuse”./ CNA.al

Lajmet e fundit nga