LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ku e festoi Megi ditëlindjen e të dashurit? Video për të mos u humbur

24 Nëntor 2022, 16:04, Lifestyle CNA
Ku e festoi Megi ditëlindjen e të dashurit? Video për të mos
Megi Pojani, Endri Çekiçi

Pavarësisht se ata vetë nuk e kanë pranuar publikisht romancën e tyre, ata shpesh janë kapur “mat” në të njëjtat vende, duke i lënë të hapura dyshimet për një lidhje dashurie mes tyre.

Megi Pojani dhe Endri Çekiçi, edhe pse nuk shfaqen bashkë, tërheqin vëmendje se çfarë mund të jetë duke ndodhur me marrëdhënien e tyre, e një detaj i tillë u vu re jo më larg se mbrëmjen e djeshme.

Ka qenë Megi në fakt ajo që bëri xhiron e rrjetit teksa kërcente në një mbrëmje me muzikë “tallava”, dhe argëtohej nën shoqërinë e motrave dhe miqve të saj, por ndërkohë mbrëmjen e djeshme (23 nëntor) ka qenë edhe ditëlindja e futbollistit Endri Çekiçi.

Të gjithë prisnin që Megi të bënte ndonjë gjest lidhur me futbollistin, por jo asgjë nuk u pa, madje ajo po argëtohej nën ritmet e muzikës duke kërcyer vetëm.

Kujtojmë se së fundmi ajo është ngacmuar lidhur me këtë thashethem, por refuzoi të përgjigjej.

 “Nuk ka asgjë për të thënë, asgjë për të ndarë, nuk e di se çfarë thashethemesh qarkullojnë vërdallë kështu që nuk mund të flas.”

Por më herët ajo është parë teksa ishte prezente në një ndeshje futbolli ku luante Endri, në Turqi. Futbollisti shënoi një gol gjatë asaj ndeshjeje dhe menjëherë dërgoi si dedikim një puthje në drejtim të tribunës ku ndodhej Megi./CNA.al

 

 

 

Lajmet e fundit nga