LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk konfirmoi se ka të dashur/ Më në fund Beniada publikon foton e tij

25 Nëntor 2022, 14:08, Lifestyle CNA

Nuk konfirmoi se ka të dashur/ Më në fund Beniada publikon foton

Beniada Nishani kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes të mediave rozë, për shkak të romancës së saj me Blert Hajdarin, vëllain e Arbër Hajdarit.

Ndonëse ata ende nuk e kanë pranuar lidhjen e tyre publikisht, pak kohë më parë dolën foto ky dyshja shihen në shoqëri të njëri-tjetrit dhe mjaft të afërt.

Së fundmi ka qenë vetë modelja që ka ngacmuar publikun, duke publikuar një "Instastory" nga emision “Procesi Sportiv”, ku sezonin e kaluar ishte pjesë dhe vetë.

Por askush nuk mendoi se ishte e rastësishme fotoja që ajo i shkrepi pikërisht Blertit, i cili ishte i ftuar në program.

Në postim Beniada e shfaq këtë sikur thjeshtë po suporton programin dhe sikur po tregon se është duke e ndjekur, por në fakt të gjithë e kanë kuptuar tashmë se ata janë çifti më i ri i showbizz-it.

Nuk konfirmoi se ka të dashur/ Më në fund Beniada publikon foton

Kujtojmë se më herët është shprehur se nuk e ka problem që të jetojë me prindërit e partnerit, duke treguar kështu se ajo pavarësisht se është rritur jashtë, nuk i ka harruar zakonet e shqiptarëve.

“Unë jam rritur me gjyshet e mia dhe nuk ka gjë më të bukur të jetosh me vjehrrin dhe me vjehrrën. Unë jam pro. Edhe kush ka mundësië ekonomike gjëja më e rëndësishme është mami dhe babi dhe jo vetëm të tutë, por edhe mami dhe babi i burrit. Ata e kanë bërë burrin që ke zgjedhur”,-u përgjigj Beniada Nishani./CNA.al

Lajmet e fundit nga