LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk mbahet më Ronela/ "Dikush duhet të më bëjë të dashurohem"

24 Nëntor 2022, 22:56, Lifestyle CNA

Nuk mbahet më Ronela/ "Dikush duhet të më bëjë

Ronela Hajati është një nga personazhet më të drejtpërdrejtë për showbizz-in shqiptar.

Ndonëse kritikohet shpesh, ajo nuk heziton kurrë të thotë atë që mendon.

E së fundmi nuk ka ngurruar të tregojë se në fakt zemra e saj ka ngrirë dhe se ka nevojë që dikush ta bëjë të dashurohet.

“Dikush duhet të më bëjë të dashurohem sepse jam një grumbull gurësh pa ndjenja për momentin”, ka shkruar Ronela./CNA.al

Nuk mbahet më Ronela/ "Dikush duhet të më bëjë

Lajmet e fundit nga