LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Harroi Bleron dhe "bjondinën" e tij/ Afrona prezanton të dashurin e ri

25 Nëntor 2022, 14:44, Lifestyle CNA
Harroi Bleron dhe "bjondinën" e tij/ Afrona prezanton të
Afrona Dika

Në botë njerëzit merren me dramën e ndarjes Shakira-Pique, ndërsa te në në Shqipëri, pas pajtimit të Borës me Donaldin, janë çifti Afrona Dika dhe Blero, ata që po marrin vëmendjen.

Prej kohësh tashmë ata kanë pranuar publikisht ndarjen e tyre, mirëpo çdo lëvizje e tyre tashmë po shikohet me kërshëri nga publiku.

Së fundmi ka qenë Afrona ajo që ka dhënë disa sinjale për një lidhje të re dashurie, duke treguar kështu se e ka lënë pas historinë me këngëtarin nga Kosova, Blero.

Përmes një postimi në "Instastory", ajo tregon se si po shijonte një darkë romantike, krah një personi të mistershëm me inicialin J.

Ky  fundit kishte ditëlindjen dhe me sa duket ky rast është bërë sebep që Afrona t’ia uronte ditëlindjen, duke e bërë këtë edhe publikisht, por pa ndarë shumë detaje.

Harroi Bleron dhe "bjondinën" e tij/ Afrona prezanton të

Harroi Bleron dhe "bjondinën" e tij/ Afrona prezanton të

Po ashtu ky është një tjetër postim që konfirmoi edhe më tej dyshimet, e një lidhjeje të re.

Kjo foto erdhi menjëherë pasi në rrjet qarkulloi një foto, ku Blero shfaqej krah një vajze bionde teksa putheshin.

Thumbimet nuk kanë munguar nga dy ish-partnerët dhe kjo me sa duket ka qenë lëvizja e radhës e Afronës.

Çfarë pritet në vijim? Mbetet për t’u parë, por deri atëherë le të shijojmë këtë “telenovelë”./CNA.al

Lajmet e fundit nga