LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Në prag festash/ Dojna Mema: Ky vit më dha gjithë botën

9 Dhjetor 2022, 10:10, Lifestyle CNA
Në prag festash/ Dojna Mema: Ky vit më dha gjithë botën
Moderatorja Dojna Mema

Moderatorja Dojna Mema është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar.

Ajo është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale dhe shumë aktive, ku nuk mungon me mesazhet e saj për tema të ndryshme sociale.

Së fundi teksa ndodhemi në prag festash, Dojna Mema ka treguar se 2022 ishte viti i cili i dha gjithë botën, pasi në këtë vit erdhi në jetë djali i saj Nola Sol.

“Ky vit më dha gjithë botën! Mbani zemrën çelur, e shpirtin gjithmonë ngrohtë “, shkruan Dojna./ CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema)

Lajmet e fundit nga